Manicure

Manicure hybrydowy metoda ta charakteryzuje się tym, że lakiery hybrydowe są dodatkowo utwardzane za pomocą specjalnych lamp UV lub LED. To właśnie one powodują, że kolor jest tak głęboki i utrzymuje się na paznokciach przez długi czas. Płytka paznokcia musi być do zabiegu odpowiednio przygotowana. Jej pielęgnacja polega między innymi na wyrównaniu oraz usunięciu skórek. Jeśli na paznokciach znajdują się jeszcze pozostałości starego lakieru, należy je usunąć.

Japoński manicure to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Manicure japoński jest zalecany jako pielęgnacja po usunięciu żelu lub hybrydy.

Manicure klasyczny polega na tradycyjnym zabiegu skrócenia i opiłowania płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokieć polerujemy, malujemy klasycznym lakierem do paznokci i nakładamy oliwkę nawilżającą.

Manicure Shea Spa to zabieg dedykowany głównie mężczyznom. Dzięki opracowaniu płytki delikatną polerką uzyskujemy naturalne i zadbane paznokcie. Dodatkowo podczas zabiegu usuwamy frezarką zrogowaciały naskórek oraz czyścimy powierzchnię dłoni. Zabieg jest wykonywany w oparciu o męską linię zapachową: masło do dłoni oraz oliwkę nawilżającą.

Przybliżony czas zabiegu

od 30 minut do 1.30 godziny w zależności od rodzaju

Partia zabiegowa

paznokcie u dłoni

Q

Przeciwwskazania

 • grzybicę i drożdżyce skóry i paznokci,
 • stany ropne i infekcyjne,
 • stany alergiczne i alergie na którykolwiek z używanych podczas zabiegu preparatów,
 • choroby wirusowe.
 • R

  Po zabiegu

  Zapraszamy na kolejne zabiegi z naszej oferty.

  Zabiegi kosmetyczne Wieliczka, Karków

  Zarezerwuj w BOOKSY