Mezoterapia igłowa


Mezoterapia igłowa jest uniwersalną i niezastąpioną metodą stosowaną do szybkiej i skutecznej regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia przy zachowaniu w pełni naturalnego efektu. Jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Pielęgnuje skórę przywracając jej świeży, młody wygląd.

Dzięki tej technice można wprowadzić pod skórę substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Dla zwiększenia komfortu klienta zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, nawet młodych, od 25. roku życia, których skóra wymaga nawilżenia i regeneracji, pojawiają się przebarwienia posłoneczne czy też cienie pod oczami. Stosuje się go również jako profilaktykę przeciwstarzeniową. Mezoterapia przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną oraz dojrzałą skórą, która traci jędrność. Dzięki tej metodzie w łatwy i szybki sposób można poprawić kondycję skóry. Mezoterapię igłową można łączyć dodatkowo z innymi zabiegami estetycznymi.

Przybliżony czas zabiegu

od 30 do 60 minut

Partia zabiegowa

skóra głowy, twarz, szyja, dekolt, brzuch, uda

Q

Przeciwwskazania

 • ciąża, okres karmienia piersią,
 • alergia na składniki zawarte w preparatach,
 • epilepsja,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne,
 • choroby nowotworowe, autoimmunologiczne,
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. Aspiryna),
 • skłonności do powstawania blizn i zwłóknień.
 • R

  Po zabiegu

  W miejscu iniekcji widoczne są mikroślady, które znikają po około 24h. Istnieje niewielkie ryzyko powstania siniaków czy wybroczyn w miejscu wkłucia, które może utrzymywać się do kilku dni od zabiegu. W trakcie zabiegu może wystąpić obrzęk i zaczerwienienie skóry, a podczas podania preparatu odczuwalne może być pieczenie. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać wzmożonej aktywności fizycznej oraz zabrania się spożywania alkoholu.

  Zabiegi kosmetyczne Wieliczka, Karków

  Zarezerwuj w BOOKSY