Mikronakłuwanie

Mikronakłuwanie urządzeniem DERMAPEN, to zabieg dedykowany osobom, których skóra wykazuje brak elastyczności, widoczne rozstępy i blizny, a także pogłębiające się zmarszczki. DERMAPEN jest zabiegiem polegającym na celowym tworzeniu mikrouszkodzeń skóry, które pobudzają naturalne procesy jej regeneracji, stymulując w ten sposób odnowę cery. Do uzyskania najlepszych rezultatów, najlepiej przeprowadzić od 3 do 4 zabiegów. Ich efekty będą widoczne już po pierwszych kilku dniach.

Mikronakłuwanie urządzeniem DERMAPEN

BB Glow– Zabieg prowadzi do odmładzania i rozjaśniania cery z bezpieczną mezoterapią mikroigłową. Dedykowany jest dla osób, które chcą nawilżyć, wyrównać koloryt i odcień skóry. Już po pierwszym zabiegu przebarwienia posłoneczne, spowodowane trądzikiem czy fotostarzeniem znacznie zmniejszają swoją widoczność. Rekomendujemy serię 4 – 6 zabiegów w odstępach co 14 – 21 dni. Po pierwszym zabiegu efekt może utrzymać się do 2 tygodni.

Mikronakłuwanie PRX-T33 to Innowacyjna formuła pozwala na silną biorewitalizację skóry, a dzięki mikronakłuwaniu pobudzamy skórę do przebudowy i produkcji kolagenu oraz fibroblastów. Formuła PRX-T 33 składa się z: kwasu trójchlorooctowego (TCA) w wysokim, aż 33% stężeniu (stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, pobudza przebudowę skóry, prowadząc do jej zagęszczenia i ujędrnienia), nadtlenku wodoru H2O2 – niweluje reakcje niepożądane związane z aplikacją kwasu TCA w wysokim stężeniu oraz kwasu kojowego 5%, który ma działanie rozjaśniające. Zabieg PRX-T 33 jest szybki, bezbolesny, nie pozostawia śladów. W jego trakcie na skórę wmasowuje się 3-5 warstw preparatu (w zależności od kondycji i reakcji skóry). Może być odczuwane lekkie pieczenie, które znika po zmyciu (neutralizacji) preparatu. W wypadku cienkiej i wrażliwej skóry może pojawić się też lekkie zaczerwienienie skóry, które znika po kilku godzinach. Zabieg ten polecany jest szczególnie dla skór z licznymi bliznami potrądzikowymi.

Przybliżony czas zabiegu

około 1.30 godziny

Partia zabiegowa

skóra twarzy

Q

Przeciwwskazania

 • nowotwory,
 • skóra z tendencjami do powstawania blizn,
 • epilepsja,
 • opryszczka w fazie aktywnej,
 • ciąża oraz karmienie piersią.
 • R

  Po zabiegu

  Bezpośrednio po zabiegu pacjent może odczuwać ciepło i lekkie pieczenie. Następnego dnia skóra może być zaróżowiona, napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym. Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie naskórka.

  Zabiegi kosmetyczne Wieliczka, Karków

  Zarezerwuj w BOOKSY