Kosmetologia sprzymierzeńcem w walce o piękne ciało

lip 5, 2021

l

Anna Przetaczek

Niezależnie od pory roku, każda osoba lubi czuć się komfortowo w swojej skórze. Czasem drobne defekty potrafią skutecznie nam psuć humor i powodować masę kompleksów. Nasze zadowolenie ze swojego wyglądu ma ogromny wpływ na nasze ogólne zadowolenie z życia. Pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie w sobie zmienić bądź wymagają one interwencji chirurga plastycznego. Na szczęście z pomocą przybywa nam kosmetologia i medycyna estetyczna. Są to zabiegi, które nie ingerują aż tak poważnie w nasze ciało, jednak w znaczny sposób mogą polepszyć nasz wygląd, a wraz z tym naszą samoocenę i pewność siebie.

Kosmetolodzy to wysoce wyspecjalizowani i wykształceni specjaliści. Są to osoby, które ukończyły specjalne studia w tym kierunku i spora większość z nich stale się dokształca, aby móc oferować swoim klientom najnowocześniejsze usługi, nie tylko zgodne z najnowszymi trendami, ale i aktualną wiedzą w tej dziedzinie. Warto o tym wiedzieć, gdyż decydując się na zabiegi na ciało w gabinecie kosmetologicznym, oddajemy się w ręce profesjonalisty. A to zdecydowanie wpływa na nasze zaufanie względem wykonywanych usług.

To zdecydowanie mniej inwazyjny i szybszy sposób na polepszenie swojego wyglądu niż operacja plastyczna. Pacjent może powrócić do swojego normalnego trybu dnia praktycznie od razu, a wyraźne efekty widoczne są już po zaledwie kilku zabiegach.

A więc, co możemy dla siebie zrobić i jakie efekty uzyskać? Możemy spektakularnie wpłynąć na wygląd naszej skóry, ujędrnić ją i pozbyć się cellitu. Jeżeli to rozstępy są naszą zmorą, również możemy w znacznym stopniu zmniejszyć ich widoczność bądź usunąć całkowicie. To samo tyczy się blizn. Medycyna estetyczna to również wspaniale rozwiązanie dla osób, które pragną wysmuklić swoją sylwetkę.

Wybór zabiegu będzie zależeć w dużym stopniu od naszych potrzeb i tego, z jakimi defektami się zmagamy. Na początku powinniśmy skonsultować się z kosmetologiem, który po przeprowadzeniu z nami wywiadu zaleci odpowiednie działania. Dobrze wiedzieć, że istnieją pewne przeciwwskazania do poddania się zabiegom, dlatego zdecydowanie powinniśmy poinformować kosmetologa o ciąży czy wszelkich chorobach, które przechodzimy.

Gabinety oferują szeroką gammę rozwiązań, jakie są w takim razie najskuteczniejsze? Dzięki mezoterapii igłowej i karboksyterapii możemy liczyć na znaczną poprawę wyglądu skóry, przywrócenie jej jędrności, mikrokrążęnia oraz młodości. Są to terapię wymagające nakłucia naszej skóry igłą, jednak ślady szybko znikają, a my możemy cieszyć się naszym pięknym ciałem. Redukcję cellulitu, zbędnych kilogramów, blizn i rozstępów zapewni nam liposukcja ultradźwiękową. Nieinwazyjna metoda wykorzystująca fale dźwiękowe. Również nieinwazyjny, ale za to dający efektowne skutki jest zabieg Thermogenique body shape extreme, który dzięki masażowi drenującemu działa cuda i widocznie nas odchudzi.

Jeżeli mierzysz się z wyżej wymienionymi problemami, wiedz, że są zabiegi na ciało, które mogą ci skutecznie pomóc. To wspaniała wiadomość, bo możesz wiele dla siebie zrobić w walce o swoje piękno i dobre samopoczucie.

Zabiegi kosmetyczne Wieliczka, Karków

Zarezerwuj w BOOKSY